VIP

rogalski

Z wielką satysfakcją informujemy, iż udało nam się pozyskać na wyłączność najwyższej klasy eksperta – praktyka biznesu, inwestora giełdowego – człowieka goszczącego w setce najbogatszych Polaków według magazynu Wprost, a Jego Spółki na GPW. Działał i nadal aktywnie uczestniczy w projektach w wielu branżach (logistycznej, komputerowej, telefonicznej, informatycznej, farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej, metali szlachetnych i in.) na rynku polskim i zagranicznym.

Realizuje się w ekskluzywnych kontraktach biznesowych pod zamówienia. Wiedza i doświadczenie naszego eksperta dedykowane jest przede wszystkim do właścicieli firm. Właściciele ponoszą największe ryzyko i największą odpowiedzialność - ryzykują swoje pieniądze inwestując w firmę.

Nasz ekspert wie:

- jak prowadzić firmę z pozycji właściciela,
- jak pozyskać kapitał na rozwój,
- jak pozyskać wspólnika / inwestora,
- jak współpracować z funduszami inwestycyjnymi,
- jak wejść na giełdę i jak na niej funkcjonować. 

Tego nie powie żaden nawet najlepszy menadżer.

Andrzej Rybkowski
Absolwent Politechniki Warszawskiej. Firmę założył w 1989r., a następnie grupę kapitałową składającą się z dziewięciu firm - jednej z najbardziej znanych na owe czasy firmy informatycznej w Polsce, współpracując i wymieniając doświadczenia między innymi z amerykańskim koncernem AT&T. Kolejno zaczął zajmować się integrowaniem i serwisowaniem sieci informatycznych oraz świadczeniem usług konsultacyjnych i projektowych w coraz większej ilości branż, dlatego też Jego doświadczenie, kontakty oraz znajomość rynku są skarbnicą wiedzy dla Właścicieli firm chcących wprowadzić swoje przedsiębiorstwo / produkty na rynek Polski bądź dla istniejących już w Polsce chcących rozwinąć własne przedsiębiorstwo. 

    Dane kontaktowe

    Telefon: +48 533 473 332 | E-mail: office@perfectteam.org | Adres: 05-510 Konstancin, ul. Pułaskiego 20 F lok. 2

 

 

 

Logo PT